NECHTE SE UNÁŠET PROUDEM. PO SOUŠI VÁS ODVEZEME.

Co kdybyste už nemuseli řešit manévry s přesunem na začátek plavby? Dumat, jak zpátky, až zakotvíte na Poslední štaci? Taky nemusíte. Prostě nasedněte do Jihočeského vodáckého autobusu (dále jen JVA).

Naše půjčovna lodí CESTA Sports spolupracuje s JVA, a proto Vám můžeme nabídnout nové, lepší služby a servis, včetně pohodlné přepravy po souši.

Půjčíme vám loď a postaráme se vám o přepravu na začátek, z konce nebo v průběhu celé plavby ať už kempujete kdekoliv podél Vltavy. Pro partu kamarádů i celé zájezdy. Službu si můžete objednat s předstihem, klidně společně s rezervací lodí. Stačí se spočítat, napsat nám to do poptávky, nebo dodatečně emailem a o zbytek se postaráme.

Emailem vám zašleme vouchery na jednu i více přeprav nebo si je můžete vyzvednout v našich loděnicích ve Vyšším Brodě a Zlaté Koruně společně s loděmi. A nemusíte je ani tisknout. Řidiči vodáckých autobusů jsou dnes tak vybaveni, že k ověření pravosti voucheru jim stačí ukázat kódy z objednávky v mobilním telefonu. Samozřejmě za předpokladu, že váš telefon je z těch chytřejších a má v sobě email. Pokud jste zastáncem papírových metod, lístky si vytisknete a při nástupu do autobusu se jimi prokážete u řidiče.

Službu pro vás musíme objednat a zavázat se, že ji také uhradíme i kdyby trakaře padaly. Platbu za vouchery vyžadujeme předem (u rezervací) nebo v hotovosti při objednávce služby v loděnici. Samozřejmě to má svá rizika, třeba když onemocníte že o částku za vouchery přijdete, ale budeme doufat, že zrovna vás podobná smůla nepotká. Můžete samozřejmě počkat a zkusit přepravu osob objednat až po příjezdu na řeku, nebo v kratším termínu před příjezdem. Vystavujete se ale zbytečnému riziku, že v objednaných autobusech již nebude místo a vaše dovolená plná zážitků se zbytečně zkomplikuje nebo prodraží.

Co potřebujete vědět?

Jen pár údajů navíc. Termín, kdy přijedete, víme z vaší rezervace. Abychom pro vás přepravu zajistili, potřebujeme nově znát čas vašeho příjezdu, a pak i vaši představu přepravy podél řeky, nebo kemp kde se ubytujete a kam se pak budete z jednotlivých etap vracet. A počet osob.

Poplatek za přepravu činí 95 korun na vodáka. Děti do 3 let jedou zdarma, pejsky sveze vodácký autobus za 50 korun a pakliže je autobus plně obsazen sedícími můžete ještě využít cestu “na stojáka” za 75 korun.

Cena je jednotná, ať jedete ze Zlaté Koruny do Krumlova nebo až na začátek do Vyššího Brodu. O své místo a pohodlí se nemusíte obávat. Voucher garantuje vždy místo k sezení (vyjma varianty na stojáka, pochopitelně).

Přehled všech spojů a objednávka přepravy


© cesta-sports.cz - 2015